Plantex veebipood

Korduma kippuvad küsimused

 
Kas veebipoes olevad hinnad on lõplikud või lisandub neile käibemaks?
Veebipoe hinnad sisaldavad juba käibemaksu, hinnale lisandub vastavalt tellimuse suurusele postikulu.
 
POSTIKULU ALATES 5.90€ LISANDUB KÕIGILE PAKKIDELE
 
(Seemnetellimustel postikulu 3.90€ Itella Smartposti aparaati ja 5.90€ kullerpakkidel)
 
Postikulu kullerpakkidel:
Lillesibulad, seemned ja paljasjuursed püsikud 5.90€
Taimed  7.90€ ... 11.90€ ... 39€ (alusega kojuvedu)
 
Kui kiiresti saan tellitud kauba kätte?
Tellitud kauba väljastame laost esimesel võimalusel:Kiirelt külvamist vajavad seemned mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul pärast tellimuse laekumist ning paljasjuursed püsikud, lillesibulad ja elustaimed istutamiseks sobival ajal.
 
Kuidas ma tellitud kauba kätte saan?
Seemnetellimused saadame tähitud maksikirjana ning postiljon toob selle Teile koju. Juhul kui Teid pole kodus, viiakse kiri lähimasse postkontorisse ning jäetakse Teile vastav teade postkasti.
Püsikute ja lillesibulate pakid saadame ELS ekspressiga ning kuller toimetab need Teile koju kätte. Juhul kui Teid ei ole kodus, viiakse pakk lähimasse postkontorisse ning jäetakse Teile teade postkasti.Kui olete valinud kättetoimetamiseSmartPOSTi pakiautomaaditeenuse vahendusel, tuleb Teile SMS paki kohalejõudmise kohta ning Te peate 7 päeva jooksul pakile järgi minema.
 
Paberkataloogis on suurem sordivalik kui veebipoes?
Tegelikult on kogu sordivalik reaalselt näha veebipoes ning kui seal pole mõnda toodet, mis oli kataloogis, on see toode läbi müüdud.
 
Kuidas tasuda tellitud kauba eest?
Teil on erinevad tasumise võimalused: maksate kohe pangalingi kaudu või saate kauba  lunapakina.
 
NB! Kui Te olete valinud arvega maksmise,  peate paki eest tasuma enne paki kättesaamist kullerile, postitöötajale või kaardimaksena SmartPOSTi terminali
 
Kas kauba tellimiseks on ka muid võimalusi kui veebipood?
Jah, Te saate tellida telefoni teel 7409 500, faksides tellimuse 7409 501, kirjutades  tellimine@plantex.ee või saata meile kataloogist leitud tellimuskupongi posti teel.
 
Ma ei saa logida sisse veebipoodi, arvuti ütleb,et kasutajanimi ja/või parool on valed.
Kontrollige, et Caps Lock ei oleks sisse lülitatud. Kui Te kopeerite salasõna, siis jälgige et tühikuid ei jääks, sest arvuti loeb neid tähemärkidena. Probleemide kestmise korral helistage meie klienditeenindajale 7409 500 või saatke e-kiri  tellimine@plantex.ee