Plantex veebipood

Ostujuhend

POSTIKULU ALATES 5.90€ LISANDUB KÕIGILE PAKKIDELE
 
(Seemnetellimustel postikulu 3.90€ Itella Smartposti aparaati ja 5.90€ kullerpakkidel)
 
Postikulu kullerpakkidel:
Lillesibulad, seemned ja paljasjuursed püsikud 5.90€
Taimed  7.90€ ... 11.90€ ... 39€ (alusega kojuvedu)
 
 
Registreerimine
Juhani Puukooliveebipoest  www.plantpost.eu ostmiseks võite olla registreerunud kasutaja, aga saate tellida ka registreerimata.
Registreerimise esimeses etapis peate tutvuma meiepoolsete garantiitingimustega ning kinnitama, et olete nendega tutvunud ja nõustunud.
Kasutaja registreerimise vormis peate täitma kõik tärniga tähistatud väljad. Kui Te juba olete meie püsiklient, sisestage olemasolev kliendinumber. Juhul, kui Te ei mäleta seda või olete esmane registreerija, jätke lahter täitmata. Kui Te olete kõik väljad korrektselt täitnud, olete
 -registreeri - nupu vajutamise järel meie klient ja esmakordselt ka veebipoodi sisse loginud automaatselt.
Ekraanile ilmub tekst :Kasutaja registreerimine
 * Õnnitleme Sind, ……… ………., oled registreerunud Juhani Puukooli postimüügikliendiks. Sinu kliendinumber ja salasõna on saadetud Sinu e-maili aadressile. Soovi korral saad oma salasõna ära muuta lingi "Minu seaded" alt.
Soovitame muuta salasõna esimesel võimalusel Teile hästi meeldejäävaks. (Minu seaded -->muuta salasõna-->sisestate olemasoleva salasõna ning 2 korda uue salasõna ja vajutate nuppu -muuta -)
Edaspidistel sisselogimistel kasutate oma kliendinumbrit ning salasõna. Juhul kui olete oma salasõna unustanud, vajutage sisselogimisakna kõrval olevat linki -Unustasid salasõna? - ning sisestage sinna registreerimisel kasutatud e-maili aadress ja me saadame Teile e-mailile uue salasõna.
 
Kui Te unustate enne kauba valimist sisse logida, pakub süsteem Teile sisselogimise või tellimise/registreerimise võimaluse ostu vormistamisel. Kui soovite luua sel viisil endale kasutajakonto, saate valida salasõna ise.
 
Veebipoest  www.plantpost.eu  kauba ostmiseks on Teie käsutuses mugav ostukorvi süsteem, lehe paremas servas on Teil võimalus jooksvalt jälgida ostukorvi summat. Kauba koguseid ostukorvis on võimalik muuta kuni tellimuse kinnitamiseni. 
Kui arvate, et olete ostukorvi pannud kõik Teid huvitavad kaubad, vajutage lehe paremas ülaservas linki -ostukorv -, mille järel saate asuda tellimust kontrollima ning seda kinnitama või tühistama. Selle käigus saate valida makseviisi kas 
·       pangalingi kaudu (hinnasoodustus10% kõigilt kaupadelt, v.a. postikulu ja kinkekaardid ), krediitkaardiga  või lunapakina ja kättetoimetamise viisi (suurematel istikutel on ainuke viis posti teel tellimine, SmartPOST ei võimalda saata suuremaid pakke kui 60cm). Pärast kauba saaja andmete täitmist vormistage tellimus. Esimese vormistamise järel näete kõiki andmeid uuesti ning Teil on võimalus veel soovi korral muuta andmeid, minnes tagasi. Kui kõik on õige ja Te ei soovi muuta, vajutage uuesti vormista tellimus. Selle järel kuvab arvuti teile pangalingi makse korral pankade valiku makse sooritamiseks või lunapaki korral näitab tellimuse kinnitust ekraanil (Samasugune kinnitus tuleb mõlemal juhul ka Teie e-mailile)